
Klasa 1 BTL postanowiła dziś aktywnie spędzić czas W ramach integracji klasowej wybrała się na lodowisko
miejskie w Ostrowie Wielkopolskim.
Wspólna zabawa łączy i integruuje, zatem cel wyjścia został w 100% osiągnięty.

Klasa 1 BTL postanowiła dziś aktywnie spędzić czas W ramach integracji klasowej wybrała się na lodowisko
miejskie w Ostrowie Wielkopolskim.
Wspólna zabawa łączy i integruuje, zatem cel wyjścia został w 100% osiągnięty.
