W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

idziennik

Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Powiatu Ostrowskiego

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

We wtorek 08.10.2024 uczniowie naszej szkoły brali udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty Powiatu Ostrowskiego Memoriał im. Czesława Cala, które zostały zorganizowane przez Zarząd Rejonowy LOK w Ostrowie Wielkopolskim na Strzelnicy LOK Ostrów Wielkopolski.

W zawodach brali udział uczniowie z 10 szkół ponadgimnazjalnych (około 40 uczniów) wraz z opiekunami.

Zawodnikami wystawionymi przez Zespół Szkół Ekonomicznych byli: Wiktoria Kmiecik (karabin dowolny ) z klasy 2 TE, Wiktoria Głodek (pistolet sportowy) z klasy 2 TE, Marcin Dudka (karabin dowolny ) z klasy 3TE i Maciej Wiertelak (karabin dowolny) również z klasy 3TE.

Zawody odbywały się w konkurencjach: karabin dowolny i pistolet sportowy (broń bocznego zapłonu) w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

W klasyfikacji indywidualnej Wiktoria Głodek zdobyła 1 miejsce w konkurencji pistolet sportowy, a Wiktoria Kmiecik 3 miejsce w konkurencji karabin dowolny.

Drużynowo zespół z ZSE im. J. Gniazdowskiego zajął 4 miejsce

Rozgrywana była również konkurencja dwubój strzelecki (pistolet plus karabin) w kategorii: nauczyciele Opiekun uczniów z ZSE – Pan Paweł Foedke zajął 2 miejsce.