
W środę 08 kwietnia 2026 nasi uczniowie: Julia Mielczarek z kl. 5 TL/TH, Julia Kowalczyk z klasy 4 TR/TH, Jan Pasternak z kl. 1 bTL oraz Marcel Byzia również z 1 bTL brali udział w Zawodach Strzeleckich im. Czesława Cala o Puchar Starosty Ostrowskiego w II etapie – konkurencjach z broni palnej małokalibrowej .22 Lr na Strzelnicy LOK w Ostrowie Wielkopolskim.
Po podliczeniu wyników z dwóch etapów, rozdanie pucharów i dyplomów nastąpi 15.04.2026 w N- klubie ( dawniejszym Klubie Nauczyciela przy ul. Królowej Jadwigi).
Trzymamy kciuki za naszych uczniów.
