




Dzisiaj było oficjalnie… ale też mega ciekawie!
Klasy 3bTL, 3TR i 1bTL odwiedziły Sejm RP była okazja zobaczyć miejsce, gdzie zapadają najważniejsze decyzje w kraju, a do tego czekał na nas poczęstunek w Kancelarii Sejmu.
Później przenieśliśmy się do świata sztuki.
W Muzeum Narodowym wzięliśmy udział w lekcji muzealnej „Muzealne przeboje”, gdzie mogliśmy zobaczyć najbardziej znane dzieła i poznać ich historie.
Nie zabrakło też spaceru po klimatycznym Krakowskim Przedmieściu.
Był Zamek Królewski i Plac Piłsudskiego, czyli kolejne ważne miejsca na mapie Warszawy.
Drugi dzień pełen wrażeń za nami… a Warszawa dalej nas zaskakuje!
