
Nasza uczennica w finale ogólnopolskiej olimpiady z rachunkowości!
Uczennica klasy 4TR – Patrycja Wojtasik osiągnęła ogromny sukces w olimpiadzie „Turniej Talentów”, organizowanej pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Spośród 300 uczestników z całego kraju nasza reprezentantka dotarła do trzeciego finałowego etapu, zajmując miejsce w TOP 17 w Polsce!
Finałowa gala odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. – z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy mocno kciuki za Patrycję.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
