„Turniej Talentów”

Nasza uczennica w finale ogólnopolskiej olimpiady z rachunkowości!

Uczennica klasy 4TR – Patrycja Wojtasik osiągnęła ogromny sukces w olimpiadzie „Turniej Talentów”, organizowanej pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Spośród 300 uczestników z całego kraju nasza reprezentantka dotarła do trzeciego finałowego etapu, zajmując miejsce w TOP 17 w Polsce!

Finałowa gala odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. – z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy mocno kciuki za Patrycję.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

#TurniejTalentów#Rachunkowość#Sukces#DumaSzkoły

Dostępność