
Młodzież koła charytatywnego ,,Pomóż mi” odwiedziła w piątek (10 kwietnia) Przedszkole nr 6 w Ostrowie Wlkp.
Dziewczyny z klasy 1 TE prawno-policyjnej opowiadały dzieciom o pracy policjanta, czytały im bajki i bawiły się przy muzyce, wymyślając zabawy. Jedna z grup zaprezentowała nawet dzieciom musztrę policyjną.
Przedszkolakii były zachwycone.
