„Jedna bitwa po drugiej” – Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka

klasy IV TE oraz V TL wybrały się do kina na premierę filmu „Jedna bitwa po drugiej”. Wyjście zrealizowano w ramach Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej, a film dostarczył młodzieży wielu wrażeń. Dla chłopaków życzymy dużo radości.

Dostępność