„CICHE BOHATERKI – POLKI W SŁUŻBIE WYWIADU PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ”

Wracamy wspomnieniami do konferencji historycznej PT. „CICHE BOHATERKI – POLKI W SŁUŻBIE WYWIADU PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ”, która odbyła się w naszej szkole 16 kwietnia 2026 roku 📚

Prelekcję wygłosiła Pani Magdalena Pabich, absolwentka szkoły, rocznik 1993, a honorowy patronat nad konferencją objął Starosta Ostrowski Pan Paweł Rajski

Zapraszamy do ponownego obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Zdjęcia wykonał Wiktor Jakubowski – uczeń klasy 3ATL, który świetnie uchwycił jego atmosferę.

Miłego oglądania!

Dostępność