
Wracamy wspomnieniami do konferencji historycznej PT. „CICHE BOHATERKI – POLKI W SŁUŻBIE WYWIADU PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ”, która odbyła się w naszej szkole 16 kwietnia 2026 roku ![]()
Prelekcję wygłosiła Pani Magdalena Pabich, absolwentka szkoły, rocznik 1993, a honorowy patronat nad konferencją objął Starosta Ostrowski Pan Paweł Rajski
Zapraszamy do ponownego obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Zdjęcia wykonał Wiktor Jakubowski – uczeń klasy 3ATL, który świetnie uchwycił jego atmosferę.
Miłego oglądania!









