Wracamy wspomnieniami do konferencji historycznej PT. „CICHE BOHATERKI – POLKI W SŁUŻBIE WYWIADU PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ”, która odbyła się w naszej szkole 16 kwietnia 2026 roku Prelekcję wygłosiła Pani Magdalena Pabich, absolwentka szkoły, rocznik 1993, a honorowy patronat nad konferencją objął Starosta Ostrowski Pan Paweł Rajski Zapraszamy do ponownego obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia....Read More
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Przeczytaj więcej o cookies w Polityce prywatności.