Day

16 kwietnia, 2026
Wracamy wspomnieniami do konferencji historycznej PT. „CICHE BOHATERKI – POLKI W SŁUŻBIE WYWIADU PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ”, która odbyła się w naszej szkole 16 kwietnia 2026 roku Prelekcję wygłosiła Pani Magdalena Pabich, absolwentka szkoły, rocznik 1993, a honorowy patronat nad konferencją objął Starosta Ostrowski Pan Paweł Rajski Zapraszamy do ponownego obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia....
Read More

Dostępność