Młodzież koła charytatywnego ,,Pomóż mi” odwiedziła w piątek (10 kwietnia) Przedszkole nr 6 w Ostrowie Wlkp. Dziewczyny z klasy 1 TE prawno-policyjnej opowiadały dzieciom o pracy policjanta, czytały im bajki i bawiły się przy muzyce, wymyślając zabawy. Jedna z grup zaprezentowała nawet dzieciom musztrę policyjną. Przedszkolakii były zachwycone.Read More
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Przeczytaj więcej o cookies w Polityce prywatności.