POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

Szanowni Rodzice,
W związku z ukończeniem nauki przez uczniów klas maturalnych Technikum Nr 5 pragnę pogratulować osiągniętych przez Państwa dzieci sukcesów. Dziękuję również za czteroletnią współpracę i wsparcie w procesie edukacji.
Drodzy maturzyści.
W związku z zakończeniem nauki uczniów klas czwartych informuję, że odbiór świadectw ukończenia szkoły odbędzie się w pierwszym dniu egzaminu maturalnego. Uczniowie w tym dniu będą musieli również rozliczyć się z wypożyczonych książek oraz kluczyka od szafki uczniowskiej u wychowawcy.
W sporadycznych i uzasadnionych przypadkach na pisemny wniosek ucznia przesłany przez dziennik elektroniczny do Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego będzie możliwość przesłania świadectwa przez komunikator dziennika elektronicznego lub odbioru osobistego w szkole. W przypadku osobistego odbioru świadectwa w szkole jest konieczność wcześniejszego, telefonicznego umówienia terminu i godziny.
Na zakończenie pragnę pogratulować Wam wszystkim pomyślnego ukończenia szkoły.
Życzę, abyście potrafili cieszyć się osiągniętymi sukcesami oraz potrafili wyciągać wnioski z porażek.
Życzę Wam również szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.
Z poważaniem
Beata Matuszczak
Dyrektor ZSE