Komunikat OKE w Poznaniu dotyczący wyników egzaminów zawodowych z sesji styczeń-luty 2021

Zgodnie z Komunikatem OKE w Poznaniu wyniki egzaminów zawodowych z sesji styczeń-luty 2021 będą udostępniane w następujący sposób:
1) Kwalifikacje dwuliterowe PP2017 – uczniowie otrzymali kody aktywacyjne do aktywacji kont egzaminacyjnych. System egzaminacyjny służy również do sprawdzenia przez zdających wyniku (osoby, które nie aktywowały dostępu proszone są o skontaktowanie się przez dziennik z kierownikiem szkolenia praktycznego). Adres strony: https://poznan.epkz.cke.edu.pl
2) Kwalifikacje jednoliterowe PP2012 – absolwenci mogą odebrać hasła do wyników egzaminu u kierownika szkolenia praktycznego. Sprawdzenie wyników będzie możliwe po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE. Loginy i hasła z lat ubiegłych nie obowiązują. Loginy i hasła obowiązują dla wszystkich zdawanych w danym roku egzaminów.
Zdający będą mogli sprawdzić wyniki w systemach egzaminacyjnych od 31 marca od godz. 10.00. O terminie rozdania świadectw i dyplomów poinformujemy w osobnym komunikacie.