Matury, egzaminy zawodowe w czasie pandemii

Tegoroczna sesja egzaminacyjna była wyjątkowa, jak wszystkie wydarzenia w tym roku szkolnym. Pandemia, która nas dotknęła, wymusiła szczególne środki ostrożności. Uczniowie zdający egzaminy przychodzili o ściśle wyznaczonych porach, ubrani w maseczki i zaopatrzeni tylko w niezbędne przybory.

W tych warunkach niezmienne pozostały kwalifikacje zawodowe o jakie starali się nasi uczniowie. Zdawali przyszli księgowi, logistycy i handlowcy. Wszyscy podeszli do wyzwania niezwykle dojrzale, adekwatnie do nowych warunków pracy. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele zadbali o profesjonalizm sesji egzaminacyjnej i wszelkie procedury zostały dotrzymane. Nasi absolwenci mogli skupić się tylko na jak najlepszym wyniku i jesteśmy przekonani, że na pewno dadzą nam dużo powodów do dumy.
Brawo Wy!!!